Oro kondicionierių įrengimas

Oro kondicionierių paskirtis ir nauda

Oro kondicionierių įrengimas labai svarbus žmonėms, kuriems reikia atvėsinti namus ar tiesiog komfortiškai jaustis visais metų laikais. Oro kondicionieriai būna įvairių tipų: sieniniai oro kondicionieriai, inventoriniai oro kondicionieriai, kanaliniai oro kondicionieriai, kasetiniai oro kondicionieriai. Tinkamai parinktas kondicionierius ne tik geriausiai atlieka savo funkciją, bet ir padeda sutaupyti, todėl svarbu žinoti šių prietaisų skirtumus ir panaudojimo galimybes, pvz., kanaliniai oro kondicionieriai labai tinka patalpoms su pakabinamomis lubomis, nes lubose paslepiamas vidinis oro kondicionieriaus blokas. Paprastai tokie kondicionieriai įrengiami didesnėse patalpose.

Oro kondicionierių priežiūra

Mūsų ekspertai padės jums pasirinkti tinkamiausią sprendimą kiekvienu atveju. Profesionaliai sumontuosime oro kondicionavimo sistemas įvairių tipų patalpose ir patarsime jų eksploatacijos ir priežiūros klausimais.

oro kondicionieriaus irengimas

Dirbame tik su aukščiausios kokybės oro kondicionierių gamintojais

Oro kondicionieriaus įrengimo etapai

Oro kondicionieriaus blokai

Dažniausiai Lietuvoje naudojami kondicionieriai yra iš dviejų dalių: vidinio bloko ir išorinio. Blokai sujungiami elektros laidais – jiems abiem reikia elektros ir vamzdeliais, per kuriuos teka freonas – toks pats kaip ir šaldytuvuose. Vidinis blokas dar turi vamzdelį, skirtą kondensatui pašalinti. Kondicionieriaus montavimo metu šis vamzdelis dažniausiai išvedamas į lauką – pasižiūrėkite pas kaimynus – visada yra nedidelė balutė.

Oro kondicionieriaus įrengimas

Oro kondicionieriui reikia dedikuotų laidų ir geriausia juos prijungti tiesiai į namų skydinę ant papildomo kirtiklio – taip išvengsite problemų jeigu neduok Dieve, kas nutiks kondicionieriui.

Oro kondicionieriaus lauko bloko tvirtinimas

kondicionieriaus lauko blokas dažniausiai tvirtinamas kronšteinais – jie turi būti tvirti, kad galėtų išlaikyti kelis kartus didesnį svorį nei pats blokas; sienoje gręžiamos skylės vamzdeliams sujungti išorinį bloką su vidiniu.

Kondicionieriaus vidinio bloko montavimas

Vidinis kondicionieriaus blokas kabinamas ant montavimo plokštelės, kuri savo ruožtu varžtais tvirtinama prie sienos.

Kondicionavimo sistemos vamzdžių ir elektros laidų įrengimas

Kaip ir minėjome, kondicionieriaus lauko ir vidinis blokas jungiami vamzdeliais ir elektros laidais. Dažniausiai jie yra slepiami, nebent klientas yra industrinio dizaino fanas. Bet tokių pasitaiko retai, tad dažniausiai baltutis kondicionieriaus vidinis blokas kabo vienišas viduje, o visi laideliai ir vamzdeliai paslėpti sienoje.

Paskutinis oro kondicionieriaus įrengimo etapas

kondicionieriaus sistemų vakuumavimas. Šio proceso metu pašalinamas oras ir drėgmė iš sistemos ir įrengiamas drenažinis vamzdelis su kondensato siurbliuku. Siurbliukas dažnai neįeina į bazinę kondicionieriaus komplektaciją, tad jį gali reikėti įsigyti papildomai.

Ir viskas. Kondicionierius įjungiamas, patikrinamas veikimas įvariais stiprumais. Jeigu kondicionierius veikia sklandžiai, neskleidžia pašalinių garsų ir nevibruoja, kondicionieriaus montavimo paslaugą laikome atlikta. Nuo šiol karštos vasaros dienos jau nebebus tokios kaip anksčiau.

Pažiūrėkite, kaip montuojamas LG oro kondicionierius

Įrengti oro kondicionieriai ir vėdinimo sistemos

Įsirenkite kondicionierių dabar

Jeigu nežinote nuo ko pradėti, susisiekite su mumis – užpildykite užklausą ir mes ne tik patarsime, bet ir atsakingai įrengsime jums tinkamiausią prietaisą, o jūs nesuprasite, kaip iki šiol gyvenote be jo.

Na, o jeigu žinote, ko norite, mes žinome, kaip įrengti. Susisiekime!

Užpildykite šalia esančią formą, arba tiesiog paskambinkite +370 645 89896 arba parašykite el. paštu info@emiga.lt