Šildymo sistemų montavimas

Šildymo sistemos (grindininės, radiatorinės ir kitos). Montuojame įvairių šildymo sistemas gyvenamosios, komercinės ir visuomeninės paskirties statiniuose. Teikiame konsultacijas eksploatavimo klausimais.

Atsižvelgdami į jūsų poreikius ir pageidavimus, galime pasiūlyti naujesnių šildymo sprendimų: geoterminį, aeroterminį šildymą, galime įrengti šildymo gręžinius. Montuojame sauso ir šlapio tipo grindinio šildymo sistemas.

Geoterminis šildymas

Geoterminis šildymas – tai ekologiška, taupi ir ilgaamžė patalpų šildymo bei vėsinimo sistema.  Ją galima naudoti visais metų laikais. Šildymui/vėsinimui naudojama energija gaunama iš žemės gelmių. Šiam tikslui įrengiami vertikalūs giluminiai gręžiniai, kuriuos prijungus prie interneto, galima valdyti nuotoliniu būdu.  

Šilumos siurblių montavimas

Ieškantiems greitos ir paprastai įrengiamos šildymo sistemos, įrengiame aeroterminį šildymą (dar vadinamą šilumos siurbliais), kai šiluma gaunama iš aplinkos oro. Šiuo atveju itin svarbus aukšto efektyvumo šilumos siurblys – patariame optimaliausio šilumos siurblio parinkimo klausimais. Ši sistema taip pat gali būti stebima ir valdoma internetu.

Šildymo sistemų montavimas

Ieškote šildymo sistemos savo namams ar biurui?

Jeigu nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su mumis – užpildykite šalia esančią formą ir mes susisieksime. Patarsime, papasakosime apie alternatyvas, padėsime išsirinkti ir galiausiai – atsakingai įrengsime.

Jeigu žinote, ko norite, garantuojame atsakingą įrengimą ir visą pagalbą eksploatacijos metu.

Susipažinkime! Mes norime, kad jūs gyventumėt šiltai.

Užpildykite šalia esančią formą, arba tiesiog paskambinkite +370 645 89896 arba parašykite el. paštu info@emiga.lt