Šildymo sistemų montavimas

Šildymo sistemų (grindininių, radiatorinių ar kitų) montavimas Vilniaus regione. Montuojame įvairių rūšių šildymo sistemas gyvenamosios, komercinės ir visuomeninės paskirties statiniuose. Ne tik montuojame – taip pat konsultuojame eksploatavimo klausimais ir padedame prižiūrėti, jeigu poreikis yra.

Atsižvelgdami į jūsų poreikius ir pageidavimus, galime pasiūlyti įvairių šildymo sprendimų: geoterminį, aeroterminį šildymą, galime įrengti šildymo gręžinius. Galime sumontuoti sauso ir šlapio tipo grindininio šildymo sistemas.

Geoterminis šildymas – tai ekologiška, taupi ir ilgaamžė patalpų šildymo bei vėsinimo sistema.  Ją galima naudoti visais metų laikais. Šildymui/vėsinimui naudojama energija gaunama iš žemės gelmių. Šiam tikslui įrengiami vertikalūs giluminiai gręžiniai, kuriuos prijungus prie interneto, galima valdyti nuotoliniu būdu. Jeigu pasirinksite šį būdą – ne tik įrengsime, bet ir apmokysime kaip iš tokio šildymo išgauti maksimalią naudą ir komfortą.

Ieškantiems greitos ir paprastai įrengiamos šildymo sistemos, įrengiame aeroterminį šildymą (dar vadinamą šilumos siurbliais), kai šiluma gaunama iš aplinkos oro. Šiuo atveju itin svarbus aukšto efektyvumo šilumos siurblys – patariame optimaliausio šilumos siurblio parinkimo klausimais. 

sildymo sistemu montavimas

Patarsime, padėsime išsirinkti šildymo sistemą, suteiksime garantijas ir sumontuosime. Kaip sau.

Nesate išsirinkę šildymo sistemos? Pažiūrėkite trumpą video (anglų k.). Na, o jeigu žinote, pasirinkite norimą paslaugą žemiau

Pasirinkite jus dominančią paslaugą

Grindininis šildymas
Geoterminis šildymas
Šilumos siurbliai

Šildymo sistemos, su kuriomis mes dirbame

Šildymo sistemų montavimas. Atlikti darbai

Šildymo sistemų, šildymo siurblių montavimas. Pasirinkite dominančią paslaugą, arba susisiekime

Grindininis šildymas
Geoterminis šildymas
Šilumos siurbliai

Šildymo sistemų montavimas namams ir biurui

Jeigu nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su mumis – užpildykite šalia esančią formą ir mes susisieksime. Patarsime, papasakosime apie alternatyvas, padėsime išsirinkti ir galiausiai – atsakingai įrengsime.

Jeigu žinote, ko norite, garantuojame atsakingą įrengimą ir visą pagalbą eksploatacijos metu.

Susipažinkime! Mes norime, kad jūs gyventumėt šiltai.

Šildymo sistemų montavimas Vilniaus regione.

Užpildykite šalia esančią formą, arba tiesiog paskambinkite +370 645 89896 arba parašykite el. paštu info@emiga.lt