Šildymo sistemų montavimas

Šildymo sistemų (grindininių, radiatorinių ar kitų) montavimas Vilniaus regione. Montuojame įvairių rūšių šildymo sistemas gyvenamosios, komercinės ir visuomeninės paskirties statiniuose. Ne tik montuojame – taip pat konsultuojame eksploatavimo klausimais ir padedame prižiūrėti, jeigu poreikis yra.

Atsižvelgdami į jūsų poreikius ir pageidavimus, galime pasiūlyti įvairių šildymo sprendimų: geoterminį, aeroterminį šildymą, galime įrengti šildymo gręžinius. Galime sumontuoti sauso ir šlapio tipo grindinio šildymo sistemas.

Geoterminis šildymas

Geoterminis šildymas – tai ekologiška, taupi ir ilgaamžė patalpų šildymo bei vėsinimo sistema.  Ją galima naudoti visais metų laikais. Šildymui/vėsinimui naudojama energija gaunama iš žemės gelmių. Šiam tikslui įrengiami vertikalūs giluminiai gręžiniai, kuriuos prijungus prie interneto, galima valdyti nuotoliniu būdu. Jeigu pasirinksite šį būdą – ne tik įrengsime, bet ir apmokysime kaip iš tokio šildymo išgauti maksimalią naudą ir komfortą.

Šilumos siurblių montavimas

Ieškantiems greitos ir paprastai įrengiamos šildymo sistemos, įrengiame aeroterminį šildymą (dar vadinamą šilumos siurbliais), kai šiluma gaunama iš aplinkos oro. Šiuo atveju itin svarbus aukšto efektyvumo šilumos siurblys – patariame optimaliausio šilumos siurblio parinkimo klausimais. Ši sistema taip pat gali būti stebima ir valdoma internetu.

Dirbame su šildymo sistemomis

Šildymo sistemų montavimas. Atlikti darbai

Norite pasitarti dėl savo namų šildymo sprendimo?

Tai nebijokite kreiptis. Esame šeimos verslas, realiai – esu šeimos galva, kuri supranta, kokia svarbi šiluma yra vaikams, žmonai o ir man pačiam. Savo rankomis įsirengiau šiltus namus sau, taip pat daugybei klientų.

Šilumos sprendimai ir jų pasirinkimas yra ilgalaikis, tas jeigu galvojate apie tokį, juk nenorėtumėte persigalvoti po metų. Tad nebijokite pasitarti – šiandien tikrai yra apstų įvairių šildymo sistemų montavimo sprendimų.

Jeigu pretenduojate į APVA paramą, padėsime sutvarkyti visus dokumentus ir, svarbiausia, sukursime kartu šiltus namus ir jums.

Viktoras Garšanikovas

Ieškote, kas galėtų įrengti jums šildymo sistemą? Susisiekime

Šildymo sistemų montavimas namams ir biurui

Jeigu nežinote nuo ko pradėti – susisiekite su mumis – užpildykite šalia esančią formą ir mes susisieksime. Patarsime, papasakosime apie alternatyvas, padėsime išsirinkti ir galiausiai – atsakingai įrengsime.

Jeigu žinote, ko norite, garantuojame atsakingą įrengimą ir visą pagalbą eksploatacijos metu.

Susipažinkime! Mes norime, kad jūs gyventumėt šiltai.

Šildymo sistemų montavimas Vilniaus regione.

Užpildykite šalia esančią formą, arba tiesiog paskambinkite +370 645 89896 arba parašykite el. paštu info@emiga.lt