Šilumos siurblių įrengimas

Ekonomiškas naudojimas

Tinka ir šildyti, ir vėsinti

Draugiškas gamtai

Kaip išsirinkti tinkamą šilumos siurblį?

  • Šilumos siurblys privalo turėti šiuo metu reikalaujamus sertifikatus;
  • Šilumos siurblys privalo būti patikimo gamintojo ir ES galiojančiomis garantijomis;
  • Įmonė, iš kurios įsigyjate šilumos siurblį, privalo turėti bent jau filialą Lietuvoje, kad nekiltų problemų įrangai sustreikavus pvz. sausio 23 d.
  • Rekomenduojame pirmiausia rinktis ne šilumos siurblį, bet įmonę, kurios bent viena iš specializacijų yra šilumos siurblio įrengimas. Tokių atveju jums pirmieji punktai nebebus svarbūs.
  • Jeigu vis dar nenusprendžiate, kokį šilumos siurblį – oras oras ar oras vanduo pasirinkti, žiurėkite video šalia. Arba susisiekite su mumis, būtinai padėsime apsispręsti.

Jeigu vis dėl to jūs renkatės šilumos siurblį

Atkreipkite dėmesį i šilumos siurblių garantinius laikotarpius. Mes visada rekomenduosime rinktis šilumos siurblį, kuriam suteikiama ne mažesnė kaip penkerių metų garantija. Jeigu nenorite budėti prie savo šilumos siurblio, geriau rinkitės tokį, kuris apie galimus įrenginio sutrikimus galėtų informuoti internetu, dar geriau – tiesiai į mobilųjį telefoną.

Statistiškai (nevertinant 2020-2021 žiemos) šaltojo laikotarpio vidutinė temperatūra kyla. Be to ir nauji pastatai yra aukštesnių energetinių klasių – A, A+, A++. Bet jūsų namas gal ne toks? O tai turi didžiulės įtakos šilumos poreikiui namuose. Oras-vanduo šilumos siurbliai labiau apsimoka esant vidutinškai (sąlyginai, žinoma) šiltesniems orams žiemą. Abiejų tipų šilumos siurblių įrengimas yra paprastas ir greitas. Juos galima įrengti ne tik naujuose, bet ir namuose su jau veikiančia kito tipo šildymo sistema. Šilumos siurblį galima montuoti bet kokiu oru ir bet kokiu metų laiku. Tik laukti, kol visai sušalsit – neverta. Susisiekite jau dabar.

Kokį šilumos siurblį įsirengti (anglų k.)?

Šilumos siurblių įrengimas. Kaina priklauso nuo:

Kaip nesuklysti pasirinkus šildymo sistemą šilumos siurbliais būdą:

šildymo sistemų montavimas

Kokią įrangą man sumontuosit? Ar galima rinktis? Kiek kainuos šilumos siurblių įrengimas?

Jūs visada gali pasirinkti norimo gamintojo įrangą ar medžiagas. Mes, turėdami didelę patirtį, visada stengiamės patarti kas labiau naudinga jūsų atveju. Galime patarti į ką atreipti dėmesį ir kokias patirtis mes esame turėję su tam tikra įranga.

Visada stengiamės rasti ir dažniausiai randame optimaliausius sprendimus. Pritaikome įvairias sistemas jūsų situacijai ir suprojektuojame būtent jūsų objektui. Teikdami pasiūlymą suteikiame klientui galimybę pasirinkti iš kelių variantų. Pasistengsime, kad tai padaryti Jums būtų kuo lengviau.

Kreipkitės į mus ir atsakykite į kelis klausimus apie savo poreikius bei galimybes. Įvertinsime situaciją, pateiksime galimybių variantus. Bet galutinį sprendimą visada priimsite jūs. Susisiekime ir pasitarkime.

Nuoširdžiai rekomenduojame nepirkti patiems įrangos el. parduotuvėse, nes:

  1. Negausite profesionalios konsultacijos ir įsigilinimo į jūsų situaciją;
  2. Gamintojų garantijos gali netekti galios;
  3. Įrangos parametrai – svarbu nepraleisti niuansų;
  4. Įsigyjimas internetu nebūtinai jums padės sutaupyti;
  5. Jeigu įrangą įsigyjate pirmą kartą, patikėkite geriau tai šios srities specialistams.
Šilumos siurblių įrengimas Vilniuje

Domina šilumos siurblių įrengimas? Susisiekime

Šilumos siurblių įrengimas

Šilumos siurblys – ekonomiškas, greitai ir paprastai įrengiamas šilumos šaltinis. Šiluma paimama iš pastato išorės, o įrangos efektyvumas ir energijos sąnaudos priklauso nuo momentinės temperatūros. Kuo lauke šilčiau, tuo šilumos siurblio efektyvumas didesnis. Ir atvirkščiai – žemėjant temperatūrai mažėja šilumos siurblio efektyvumas ir didėja išlaidos pasiekti komfortabilią temperatūrą.

Įrangos veikimo stebįjimas nėra sudėtingas – stebėjimas ir valdymas gali būti atliekamas per atstumą – pvz. sėdint darbe. Tereikia tik šilumos siurblį prijungti prie interneto – tą padarome mes įrengdami šilumos siurblį jūsų namuose. Kiekvienas šilumos siurblys turi savo programėlę (appsą), kurį suinstaliuojame savo klientų įrenginiuose.

Šiam sprendimui svarbiausia – tinkamas šilumos siurblys. Mes visada patarsime, kokia įranga labiausiai tiktų jūsų situacijoje. Kaip nepermokėti ir nemokėti du kartus? Šilumos siurblio efektyvumas – tik vienas iš kriterijų, o visus kitus pasakysime mes – nepirkite šilumos siurblio nepasitarę su mumis – turime didelę patirtį ir tikrai daug šiltai gyvenančių klientų. Norime, kad tokiu taptumėte ir jūs.